نرم افزار حضور و غیاب فراتکنو

نرم افزار حضور و غیاب یک نیاز اصلی در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب می باشد. سامانه حضور و غیاب باعث می شود تا کنترل ورود و خروج پرسنل به طور دقیق طبق الگو یا شیفتی که در نرم افزار حضور و غیاب تعریف شده انجام شود. این نرم افزار ها دارای مدل های مختلف تحت وب، شبکه و… می باشد که هر کدام دارای آپشن های مختلفی نیز می باشند. در این بخش از سایت حضور و غیاب در خدمت شما هستیم تا با قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب رایگان فراتکنو بیشتر آشنا شویم..

چرا نرم افزار حضور و غیاب؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که بعد از خرید دستگاه حضور و غیاب چه نیازی به تهیه نرم افزار حضور و غیاب می باشد؟
مگر دستگاه حضور غیاب نیاز ما را برای کنترل ورود و خروج به تنهایی برطرف نمی کند؟
وطیفه ی اصلی دستگاه حضور و غیاب ثبت تردد ورود ، خروج ، مرخصی و ماموریت افراد می باشد.شاید در بعضی از مدل های آن بتوان تردد ها را از روی خود دستگاه بررسی کرد ولی این که شما بتوانید برای مجموعه ی خود یک الگوی کاری دلخواه تعریف کنید وظیفه ی نرم افزار حضور و غیاب می باشد.شاید شما بخواهید مجموع کسر کار و یا اضافه کار ماهانه یا روزانه پرسنل خود را بررسی کنید که این کار فقط از طریق یک برنامه حضور و غیاب امکان پذیر است.

 

نرم افزار حضور و غیاب فراتکنو چه قابلیت هایی دارد؟

برنامه حضور و غیاب فراتکنو به صورت کاملا رایگان در زمان خرید دستگاه حضور غیاب به مشتریان ارائه می شود.این نرم افزار بسته ی نصبی بسیار آسانی را دارد و به راحتی می توانید با زدن چند کلیک آن را روی سیستم خود نصب کنید وکارکرد آن با پشتیبانی کامل محتوای فارسی بسیار ساده است.در واقع در پکیج آن چند فایل ویدیویی و pdf به صورت آموزشی نیز وجود دارد.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان فراتکنو محدودیتی در تعداد تعریف شیفت و کارمند ندارد و شما هر تعداد پرسنل و الگوی اداری ثابت را می توانید روی آن تعریف کنید. از دیگر قابلیت های آن این است که هر کدام از کارمندان شما یک پروفایل جداگانه دارند که می توانید تمامی مشخصات آن ها اعم از تلفن، آدرس و …. را داشته باشید و قسمت های مختلف شرکت خود را گروه بندی کنید.
مثلا شما در بخش فروش سه نفر پرسنل دارید که در گروه فروش قرار می گیرند.

برنامه حضور غیاب فراتکنو در قسمت تعریف الگوی کاری دارای آپشن های زیادی از جمله امکان تعریف تاخیر و تعجیل، نحوه ی محاسبه ی اضافه کار، شبکاری و … می باشد. شاید نیازی به تعریف الگوی دقیقی برای مجموعه شما نباشید پس این نرم افزار امکان تعریف الگوی ساعتی ساده را نیز برای شما فراهم کرده است.

و اما انواع گزارش گیری، در این قسمت از سامانه حضور و غیاب می توانید ۸ نوع گزارش از جمله:  گزارش حاضرین و غایبین ، گزارش لیست کلی کارکرد کارمندان و… را در بازه ی زمانی دلخواه روزانه و ماهانه نیز داشته باشید.

شاید شما نیرویی داشته باشید که بعضی از روز ها برای انجام ماموریت حضور فیزیکی در شرکت نداشته باشد و بیرون از مجموعه باشد، برای این افراد بخشی تحت عنوان ماموریت در نظر گرفتیم تا در این صورت کارکرد این روز را به صورت ماموریت ثبت کنید.
شاید به هر دلیلی یک روز یکی از پرسنل مجموعه ی شما در زمان ورود یا خروج فراموش کند تردد خود را با دستگاه حضور و غیاب ثبت کند در این زمان نرم افزار حضور و غیاب فراتکنو این قابلیت را ایجاد کرده تا شما بتوانید به راحتی به صورت دستی در نرم افزار یک تردد را برای آن ثبت کنید.
در ضمن شما می توانید به صورت ماهانه یا در هر زمان که نیازی می بینید از برنامه حضور و غیاب خود پشتیبان گیری داشته باشید تا در صورتی بروز مشکلی اطلاعات خود را بازیابی کنید.
در برنامه حضور و غیاب رایگان فراتکنو یک گزینه تحت عنوان ارسال به حقوق و دستمزد تعبیه شده تا شما بتوانید ریز کارکر  پرسنل را به برنامه حقوق دستمزد ارسال کنید تا بتوانید حقوق افراد را نیز محاسبه کنید.

در کنار همه ی آپشن هایی که به صورت مختصر در این بخش خدمتتان عرض کردیم مهمترین موضوعی که باعث پایداری استفاده مشتریان از دستگاه حضور و غیاب فراتکنو شده است بخش قوی پشتیبانی نرم افزار حضور و غیاب و محیط کامل ساده و کاربر پسند نرم افزار می باشد.

دانلود محاسبه حقوق و دستمزد

دانلود محاسبه کارکرد

آموزش نرم افزار